Про нас

———————-GAZI – надійна продукція від українського виробника———————-

Приватне підприємство «GAZI» засноване у 1996 році, працює на власних виробничих площах, які знаходяться у 50 км від Львова та 90 км від кордону із ЄС.

Підприємство вже понад 20 років працює у металообробній сфері, що дає  нам можливість виконувати специфічні замовлення по розробці та виготовленню контейнерів для транспортування вантажів, баків для сміттєпереробної галузі,  складових до залізничних товарних вагонів, ковшів, асенізаційних ємностей, акумуляційних баків.

Приватне підприємство «GAZI» на ринку України з 1996 року.

Наші виробничі площі перевищують 3000 кв. метрів та дозволяють переробляти  до 20 тон металу в день, при чому у найрізноманітніший спосіб (порізка, зварка, вальцювання, вигинання тощо).

Підприємство виготовляє металеві конструкції для створення цехів, ангарів, інших промислових/виробничих приміщень; ферми усіх видів та закриті профіля, а також нестандартні індивідуальні вироби по кресленням, ескізам, зразкам замовника.

З 2010 року Підприємство виготовляє твердопаливні  котли. Наші котли  входять у першу десятку твердопаливних котлів українського виробництва.

Власник підприємства безпосередньо керує виробничими процесами та спілкується з клієнтами.

Підприємство виготовляє  акумуляційні ємності, сферичні днища, асенізаційні бочки, ковші, контейнери та котли.

Facebook коментарі

Залишити відповідь